dla mediów

Kilka słów o projekcie jako inspiracja:

Bohaterowie wracają do szkół! Uczniowie dziękują super nauczycielom Szkół ŻAK! 

 

„Bohaterowie wracają do szkół” to wyjątkowy projekt, zainicjowany przez Szkoły ŻAK z myślą o wszystkich nauczycielach, pedagogach, wykładowcach z całej Polski. 
 

Dokładnie 12. marca decyzją Rządu RP zamknięto wszystkie szkoły oraz uczelnie w Polsce. Uczniowie i nauczyciele musieli zmierzyć się z nie lada wyzwaniem. Jak skutecznie prowadzić zajęcia online? Jak przekazać słuchaczom wiedzę, bez możliwości bezpośrednich spotkań? Jak weryfikować zdobywane umiejętności? Pytań i wątpliwości było mnóstwo. Dzisiaj, z perspektywy czasu widzimy, że pomimo przeciwności, doskonale poradzili sobie z nowymi wyzwaniami.
 

Wytrwali, zaangażowani, skuteczni. Tacy są tytułowi bohaterowie - Nauczyciele! Gdy świat stanął na głowie, oni konsekwentnie realizowali swój plan. Pewnie znaleźliśmy już okazję, by dziękować lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom medycznym. Teraz jest moment, aby podziękować nauczycielom!
 

Nowy rok szkolny tuż, tuż.. Słowa uznania od uczniów i absolwentów z pewnością będą miłą niespodzianką oraz motywacją do dalszej pracy dla wszystkich pedagogów!
Zachęcamy do publikacji newsów o projekcie w mediach.

 

Obok zamieściliśmy pomocne materiały graficzne i filmowe. Jesteśmy otwarci na różnorodne formy promocji kampanii. Zapraszamy do współpracy!