OK_ZAK_landing_O nas_1-1.jpg

o nas

20 lat na rynku edukacyjnym, ponad pół miliona słuchaczy, którzy nam zaufali i 81 placówek w całym kraju - jesteśmy największą ogólnopolską firmą edukacyjną.

 Pomagamy dorosłym podnosić kwalifikacje zawodowe, zdobywać nowe umiejętności, rozwijać pasje.

Doceniają nas zarówno zadowoleni słuchacze, jak i eksperci. Od początku naszej działalności zdobyliśmy liczne nagrody i nominacje, m.in.: Lider Nowych Technologii, Najwyższa Jakość Quality International, Firma dla Ludzi, Medal Europejski.
 

W tym roku otrzymaliśmy wyróżnienie w prestiżowym konkursie REBRAND 2020, podczas którego nasz System Identyfikacji Wizualnej Szkół Żak został uznany za jeden ze 100 najlepszych procesów zmiany wizerunku na świecie!
 

Co jest prawdziwą siłą Żaka?

Nasi nauczyciele! Gdy 12. marca decyzją Rządu RP zamknięto wszystkie szkoły oraz uczelnie w Polsce, oni stanęli na wysokości zadania. W niespełna miesiąc blisko 3500 pedagogów Szkół ŻAK z 81 placówek w kraju przygotowało niemal 140 000 materiałów do pobrania dla słuchaczy, przeprowadziło prawie 173 000 spotkań i lekcji na platformie ZOOM oraz w formule e-learningowej. Efekt? Słuchacze ocenili jakość przygotowania praktyków na 4,78 w skali 1-5. To ogromny sukces i powód do dumy!

Nauczyciele Szkół ŻAK to grono zaangażowanych specjalistów, którzy dzielą się swoim praktycznym doświadczeniem i pasją.


Więcej o nas na stronie: zak.edu.pl